• XII Powiatowy Konkurs Matematyczny ,,Sprawnie liczę’’ 2023

27 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej w Masłowie już po raz dwunasty odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny ,,Sprawnie liczę’’ dla klas czwartych. Do konkursu przystąpiło 22 uczniów z 18 szkół podstawowych powiatu trzebnickiego (4 gminy). Uczestnicy musieli rozwiązać 60 przykładów w ciągu 35 minut. Uczniowie wykazali się nieprzeciętną sprawnością rachunkową. Naszą szkołę reprezentowała Amelia Żabińska.

Po matematycznych zmaganiach uczestnicy konkursu i ich opiekunowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. W czasie sprawdzania prac uczniowie oglądali film i zwiedzali szkołę.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe - przybory geometryczne, kalkulatory, długopisy i listy gratulacyjne, natomiast pozostali uczniowie - dyplomy uczestnictwa w konkursie. Spotkanie przebiegało bez zakłóceń, w przyjaznej atmosferze. Wszystkim uczniom i ich nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy za rok.

Organizatorem konkursu była pani Jolanta Mazanka.