KORONAWIRUS NFZ
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
Szanowni Rodzice!
W dniach 09-11 marca odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla naszych uczniów.
Plan rekolekcji został zamieszczony poniżej.
Lekcje przez Rekolekcjami i po - odbywać się będą zgodnie z planem.
Paulina Pierchorowicz-Rączka
Centrum Mistrzostwa Informatycznego
PODWÓJNY SUKCES W GMINNYCH ZAWODACH TENISA STOŁOWIEGO
25 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy odbyły się Gminne Zawody Tenisa Stołowego klas VII i VIII.
Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn/4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: z. dziewcząt i z. chłopców. Dziewczęta w składzie: Aleksandra P., Natalia K., Natalia B., Karolina K. zdobyły I miejsce. Chłopcy w składzie: Franciszek M., Piotr K., Maciej S. także zdobyli I miejsce.
Jesteśmy dumni z dokonań naszych tenisistów. Gratulujemy wielkiego sukcesu.
B. Falkowskav
Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch
W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.
Zgodnie z komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego br. obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych czy zamykanie szkół.
W celu uzyskania bieżących informacji o zasadach postępowania, w konkretnych, indywidualnych przypadkach dyrektor szkoły powinien skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną.
Osoby powracające z północnych Włoch
Osoby, które przebywały w północnych Włoszech w ostatnich 14 dniach i zaobserwowały u siebie objawy, takie jak m.in.: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem powinny: niezwłocznie powiadomić telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.
Także w przypadku, gdy po powrocie nie zaobserwowano wspomnianych objawów przez 14 dni należy kontrolować swój stan zdrowia:
- codziennie mierzyć temperaturę ciała
- zwrócić uwagę na występowanie objawów grypopodobnych (złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel).W przypadku wystąpienia tych symptomów należy bezzwłocznie, telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji na stronie GIS.
Niezbędne jest także przestrzeganie zasad higieny w tym: częste mycie rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości, np. podczas podróży, ich dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu.
Z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do: Chin oraz Korei Południowej, Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu. Więcej informacji w komunikacie z 25 lutego br. na stronie GIS.
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronach
- Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/web/zdrowie/informacja-dla-osob-powracajacych-z-polnocnych-wloch
- Kancelarii Prezesa Rady Ministrów www.premier.gov.pl
Zaproszenie
Wspólne śpiewanie piosenek partyzanckich w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
W poniedziałek 2 marca br. o godz. 18.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego nr XVII im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Tęczowej 60 we Wrocławiu w ramach wrocławskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się: „Wieczór Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Będę miał zaszczyt go prowadzić, więc tym serdeczniej zapraszam. Warto przyjść z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Wstęp wolny.
Z wyrazami szacunku
Roman Kowalczyk
Dolnośląski Kurator Oświaty
Współpraca w ramach innowacji pedagogicznej
10 lutego 2020 r. uczniowie klas I-III oraz klasy VI i VII wraz z p. Barbarą Falkowską i p. Anitą Kochmańską wzięli udział w wycieczce do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej
nr 5 w Dzierżoniowie. Nasza szkoła nawiązała współpracę w ramach zadań innowacji pedagogicznej.Inicjatorką i organizatorką spotkania była p. B. Falkowska ze Szkoły Podstawowej
w Masłowie, a także p. M. Nowicka ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżoniowie. Na naszych uczniów czekało wiele atrakcji, tj.: zwiedzanie zabytków Dzierżoniowa i SP nr 5 oraz poznanie ciekawych miejsc w Bielawie. Pani Marzena oprowadziła nas po szkole. Zobaczyliśmy gabinety klas I-III i klas starszych, bibliotekę, świetlicę szkolną, salę gimnastyczną, ciekawie urządzone korytarze szkolne. Zostaliśmy zaproszeni do gabinetu p. Dyrektor, która nas serdecznie przywitała wraz z paniami Wicedyrektorkami, wręczając nam piękne prezenty.Potem udaliśmy się na wędrówkę po Dzierżoniowie miejską trasą turystyczną zwaną ,,Traktem Smoka''. Zobaczyliśmy Ratusz zbudowany w drugiej połowie XIII w. W dolnej części wieży dzierżoniowskiego ratusza znajduje się warsztat menniczy. Tam każde dziecko wybiło kopię halerza z 1352 r. z inicjałami MCR na awersie i dolnośląskim orłem na rewersie. Wchodząc na wieżę, zobaczyliśmy mechanizm zabytkowego zegara z 1882 r.
Z góry podziwialiśmy panoramę miasta. Zobaczyliśmy również kamienicę Józefa Kellnera, figurę św. Jana Nepomucena, kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, kościół św. Trójcy, kaplicę Grobową Sadebecków i Sukiennice. Następnie pojechaliśmy nad Jezioro Bielawskie, przeszliśmy od rynku ulicami miasta, aż do kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.Spotkaniu towarzyszyło wiele emocji i niesamowitych wrażeń. Serdecznie dziękujemy p. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 i p. Marzenie Nowickiej za gościnność i poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się naszej szkole.
B. Falkowska
Takiej zabawy od dawna u nas nie było
Tradycyjnie tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. W piątek 07 lutego czekała na naszych uczniów ustrojona sala i Pan DJ Piotr, który nikomu nie pozwolił się nudzić.
Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci bawiły się ze szkolnymi kompanami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dodatkową atrakcją były konkursy, które dostarczyły mnóstwo radości.
Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, czarodziejek i cyganek. Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i nasza szkolna młodzież. Tanecznymi krokami chwalili się również nauczyciele.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę balową.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Uśmiechy, tańce, zabawy, tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło w tym roku w Masłowie.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.
B. Falkowska
Grosz do grosza…
Jak co roku, na przełomie listopada, grudnia i stycznia masłowscy uczniowie zbierali grosiki. Ale nie tylko, były też monety o innych nominałach. Każdy przyniósł tyle, ile mógł – w myśl zasady: "Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie."
Celem XX edycji Góry Grosza, na którą zbierane były te drobne monety to pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji było działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Kwota uzbierana przez uczniów klas I-III oraz V-VIII wyniosła 131,57 zł. Pieniądze zostały zapakowane w dwie paczki, które łącznie ważą 16 kg. To bardzo dużo. Ostatnim już krokiem będzie przekazanie przesyłek na Pocztę Polską. Stamtąd trafią one do Towarzystwa Nasz Dom, aby pomagać potrzebującym dzieciom.
Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej w Masłowie, którzy wsparli prowadzoną przez nas akcję, nauczycielom, a także Wolontariuszom. Zaś na szczególne wyróżnienie zasługuje Natalia K. – uczennica klasy VIII. To za jej sprawą pieniędzy było tak wiele.
Jesteście wielcy!
K. Pawelec-Grodecka
XI POWIATOWY KONKURS "Z ORTOGRAFIĄ NA TY"
5 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Prusicach odbył się XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas piątych. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 21 uczniów z dwunastu szkół powiatu trzebnickiego. Naszą szkołę reprezentowała Wiktoria Zielińska.
Zadaniem uczestników ortograficznych zmagań było napisanie dyktanda, które przygotowało Stowarzyszenie Oświatowe "SOWA." Tekst pt. "Podróżnik" sprawdzał przede wszystkim znajomość pisowni małą i wielką literą oraz nazw własnych tematycznie związanych z podróżowaniem. Po części konkursowej na uczniów czekał poczęstunek, gry stolikowe i możliwość skorzystania z prusickiej Multiteki.
Wszyscy uczestnicy konkursu z rąk dyrektora tamtejszej szkoły, pana Roberta Kawalca otrzymali gratulacje, pamiątkowe dyplomy, długopisy oraz słodkości,
a laureaci dostali gry planszowe oraz książki.Uczennica naszej szkoły nie zajęła miejsca na podium, lecz warto było wziąć udział w tak dobrze zorganizowanym wydarzeniu. Miejsce, niezwykle urokliwe
i przestronne, a przy tym uroczystość przeprowadzona bardzo sprawnie i bez niespodzianek. Konkurs i miejsce warte polecenia.K. Pawelec-Grodecka
Pomagamy chorej Tosi Wiśniewskiej
Już od kilku lat pielęgnujemy tradycję zbierania plastikowych nakrętek. Bardzo mocno zakorzenione jest to w historii naszej szkoły. Dotychczas czyniliśmy to jednak na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Nie od dziś bowiem wiadomo, że czynienie dobra jest piękną ideą. A cierpienie dzieci nie jest nam obojętne. Chcielibyśmy dla nich jak najlepiej, dlatego poczyniliśmy w tym kierunku pewne zmiany.
Postanowiliśmy wesprzeć dodatkowo Tosię, malutką oleśniczankę ciężko chorą na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. To rzadka choroba genetyczna. Tosia ma typ1 – najgorszą postać, niemowlęcą. Brak białka w organizmie powoduje śmierć neuronów, odpowiedzialnych za pracę mięśni. A te są wszędzie – od nich zależy chodzenie, jedzenie, mówienie, oddychanie. Chory najpierw przestaje się ruszać, mówić, połykać… Potem zanika oddech.
Aby pomóc chorej dziewczynce, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Masłowie oraz szkolni Wolontariusze odkręcili aż dwa worki pełne nakrętek, które 31 stycznia Pani Basia Falkowska dostarczyła do świetlicy w Szczytkowicach. Choć to może niewiele, ale każda pomoc się liczy.
Celem zbiórki jest bowiem terapia genowa lekiem Zolgensma - to jedyna szansa na uratowanie jej życia! Nowa, innowacyjna terapia przeprowadzana w Stanach Zjednoczonych. Lek zmienia kod genetyczny dziecka. Organizm zaczyna produkować białko niezbędne do pracy mięśni (przez brak którego mięśnie Tosi umierają). Leczenie kosztuje jednak niewyobrażalną kwotę - 9 milionów złotych. Ale to jedyna szansa na to, że Tosia będzie mogła żyć.
I my również chcieliśmy dołożyć choć cegiełkę od siebie, aby przyczynić się do polepszenia stanu zdrowia tej małej kruszyny. Mamy nadzieję, że do 29 lutego rodzicom dziewczynki uda się zebrać potrzebne środki na jej leczenie.
K. Pawelec-Grodecka
DO SERCA PRZYTUL PSA…
31 stycznia naszą szkołę odwiedziła pani Agnieszka Szachidewicz – założycielka ośrodka adopcyjnego Przytul Pyska w Boguszycach wraz ze swoim podopiecznym – psem Szczypiorem. Uczniowie z wielką radością przyjęli gościa oraz przyjaznego psiaka. Okazało się, że czworonóg jest mistrzem w ogólnopolskich zawodach dogtrekkingu, czyli w biegach terenowych psa z opiekunem.
Historia Szczypiora rozpoczęła się dość smutno. Jako szczenię został on znaleziony
w lesie. Był dziki i agresywny. Na szczęście trafił do ośrodka, gdzie otrzymał dużo dobra
i troski oraz rozwinął wrodzoną aktywność. To jedna z wielu historii, jakie poznaliśmy podczas prelekcji prowadzonej przez opiekuna ośrodka. Pani Agnieszka opowiedziała nam również o pracy w przytulisku, aktywnym wypoczynku z psiakami, a także pokazała filmiki
i ciekawe zdjęcia związane z działalnością wolontariuszy w ośrodku. Zwróciła uwagę dzieci na właściwe traktowanie zwierząt.Nasi uczniowie okazali duże zainteresowanie wykładem oraz zadeklarowali chęć pomocy przy zwierzętach w ośrodku adopcyjnym, który w niedługim czasie z pewnością odwiedzą.
A. Kochmańska
DZIEŃ BEZ OPAKOWAŃ FOLIOWYCH
KONKURS „EKO – TORBA”
23 stycznia, zgodnie z naszym szkolnym eko kalendarzem, obchodziliśmy Dzień bez opakowań foliowych. Był on okazją do zwrócenia uwagi na problem plastikowych opakowań, z których korzystamy na co dzień.
Przydatne „foliówki” zamiast do recyklingu, niestety często trafiają na składowiska odpadów, także do lasów czy wody. Są niepożądanym elementem naszego krajobrazu, stanowią zagrożenie dla zdrowia oraz życia człowieka, gdyż w trakcie rozkładu, który trwa blisko 400 lat, uwalniają toksyczne substancje. Jeszcze większe zagrożenie stanowią dla zwierząt.
Nasi uczniowie postanowili podjąć wyzwanie i zamienić zwykłe „foliówki” na torby wielokrotnego użytku. Chętni wzięli udział w konkursie pt. ”EKO - TORBA„ wykonując według własnego projektu ciekawe torby. Najczęściej były one uszyte z niepotrzebnych ubrań, bluzek, także z filcu. Wiele z nich zostało przyozdobionych kolorowymi naszywkami, falbanami, koralikami. Wszystkie były bardzo ładne i oryginalne. Jury oceniło prace uczniów.
Wyniki konkursu są następujące:
I miejsce – Julia Karyś kl. I, Klara Lemierz kl. II, Lenka Wiater kl. I
II miejsce – Natalia Kochmanska kl. VIII, Antoni Tomczyk kl. I
III miejsce – Izabela Śliwka kl. VI, Zuzanna Tass kl. II
A. Kochmańska
Wyczekiwane mBoty trafiły do Masłowa
We wrześniu dyrektor Szkoły Podstawowej w Masłowie p. Paulina Pierchorowicz-Rączka przystąpiła do Projektu „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”.
CMI to projekt skierowany dla każdego, kto chce zdobywać i poszerzać swoją wiedzę
z zakresu informatyki i przekazywać ją uczniom, odkrywając i rozwijając ich talenty.CMI:
- daje możliwość podniesienia własnych kompetencji i zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów z pięciu najlepszych uczelni technicznych w kraju;
- zapewnia nieograniczony dostęp do wysokiej jakości profesjonalnych materiałów edukacyjnych;
- to budowanie relacji, kompleksowa wymiana wiedzy i doświadczeń, wzajemne wsparcie, nie tylko od prowadzących, ale także od innych uczestników projektu.
W ramach projektu p. Paulina Pierchorowicz-Rączka prowadzi z uczniami, z klasy VI koło informatyczne z zakresu algorytmiki i programowania. Zajęcia pozalekcyjne prowadzone są tak, aby nauka informatyki była dla uczniów niezapomnianą przygodą. Uczniowie z Masłowa zaznajamiają się z tajnikami programowania wizualnego, tym samym przygotowują się do programowania w języku Python i C++.
W ramach programowania wizualnego, już od marca, nasi uczniowie będą testować mBoty (nowe trzy mBoty wraz z osprzętem i dodatkowymi czujnikami zostały użyczone szkole na potrzeby koła informatycznego). Uczniowie wraz z p. Pauliną Pierchorowicz-Rączką z niecierpliwością oczekują zaplanowanej na marzec nocy z programowaniem, w ramach której mBoty użyczone szkole ożyją.
Paulina Pierchorowicz-Rączka
IV miejsce w Gminnych Zawodach Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI
10 stycznia odbyły się Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI. Zawody zostały zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Trzebnicy. W zmaganiach sportowych wzięli udział uczniowie aż z pięciu gminnych szkół podstawowych.
Piłka nożna halowa, to zespołowa gra sportowa i jest odmianą piłki nożnej rozgrywanej w hali. Nasi uczniowie bardzo lubią gry zespołowe dlatego z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem przystąpili do międzyszkolnej rywalizacji.
Naszą szkołę reprezentowali Maciej C., Kacper Sz., Krzysztof S., Maciej U., Maciej S., Maciej Z., Mateusz M., Mateusz U. Chłopcy po ciężkiej i trudnej rywalizacji zdobyli IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy naszej drużynie zaszytego IV miejsca i życzymy dalszych sportowych sukcesów.
B. Falkowska
Żywa lekcja historii ,,Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował"
17 stycznia uczniowie naszej szkoły wybrali się w podróż przez wieki. Działo się to za sprawą niezwykłych gości z Agencji Widowisk Historycznych ARKONA z Torunia, którzy opowiedzieli im o najważniejszych wydarzeniach rozgrywających się za czasów panowania Stefana Batorego i Jana III Sobieskiego.
Zademonstrowano zbroję, stroje szlacheckie oraz chłopskie z tego okresu. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz walki na szable. Na koniec uczniowie wzięli udział w konkursie sprawdzającym zdobyte w czasie lekcji wiadomości. Nagrodą były pamiątkowe, bite na miejscu monety. Największą jednak atrakcją okazał się wystrzał z broni czarnoprochowej - repliki pistoletu skałkowego z XVII wieku.
Zajęcia bardzo podobały się uczniom. W ciekawy sposób dostarczyły im wiedzy historycznej i utrwaliły wiadomości zdobyte na lekcjach historii.
J. Cierpiał
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole
Są takie dwa dni, jedyne w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto Babci i Dziadka. Właśnie z tej okazji, 21 stycznia do naszej szkoły przybyli Babcie
i Dziadkowie.Uczniowie klas I - III wraz z wychowawczyniami przygotowali dla nich uroczystość. Na początku przywitano miłych gości, a następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny. Dziadkowie mogli zobaczyć, jak pięknie występują ich wnuczęta. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze. W oczach niektórych gości można było dostrzec łzy wzruszenia. Na zakończenie wszystkie dzieci zaśpiewały ,,Sto lat". Występ nagrodzono gromkimi brawami. Jako wyraz wdzięczności Babcie i Dziadkowie otrzymali upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
Spotkanie przebiegło w serdecznej i miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i radości!
J. Cierpiał
PRZEDŚWIĄTECZNA WIZYTA
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Masłowie odwiedzili dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Trzebnicy.
16 grudnia nasi uczniowie złożyli życzenia i wręczyli drobne upominki podopiecznym tejże placówki. W ramach podziękowań, wychowankowie ośrodka ofiarowali naszym wolontariuszom świąteczne kartki.
Odwiedziny zakończyły się wspólnym kolędowaniem. Oby więcej takich spotkań.
K. P-Grodecka
Spotkanie ze sztuką
Teatr to niezwykły świat, pełen kolorów, świateł, dźwięków, czarów na scenie. Świat, w którym niemożliwe staje się prawdą. W teatrze zwierzęta mówią ludzkim głosem, instrumenty mają czarodziejską moc, a dobra wróżka pomaga w trudnych chwilach.
Dnia 20 grudnia uczniowie klas I – III pod opieką swoich wychowawców wybrali się na spotkanie ze sztuką. Pojechali do wrocławskiego Teatru Lalek na spektakl pt. ,,Czarodziejski flet”.
Sztuka nie jest operą – to muzyczny spektakl przeznaczony dla dzieci, lekki i zabawny z szybkim tempem i wieloma odniesieniami do współczesności. Twórcy przedstawienia bawili się zarówno muzyką genialnego kompozytora, jak i operową konwencją. Mozart Marka Zákostelecký'ego nosił trampki conversy i grał na doskonale znanych dzieciom instrumentach: dzwonkach, kontrabasie, perkusji, a nawet butelkach z wodą.
,,Czarodziejski flet” okazał się dla młodego widza doskonałym początkiem przygody
z muzyką klasyczną. Nasi uczniowie byli zaczarowani klimatem przedstawienia. Szczególne wrażenie na dzieciach wywarła wspaniała muzyka, gra aktorów, piękne kostiumy oraz bogactwo rekwizytów. Spektakl zapewnił znakomite doznania estetyczne. Na pewno zwiększyły one wrażliwość uczniów i zachęciły do częstszych wizyt w teatrze.J. Cierpiał
Tenis stołowy
18 grudnia w SP nr 3 w Trzebnicy odbyły się Gminne Zawody Tenisa Stołowego klas IV-VI.
Naszą szkolę reprezentowały dwie drużyny; drużyna dziewcząt i zespół chłopców. Dziewczęta w składzie: Alicja Lisowska, Nikola Składnik, Milena Mierzwa zdobyły zaszczytne II miejsce. Dziewczęta wykazały się determinacją oraz wytrwałością zarówno fizyczną jak i psychiczną co w konsekwencji dało im zaszczytne miejsce na podium.
Chłopcy natomiast w rywalizacji zdobyli III miejsce. Drużynę chłopców reprezentowali: Maciej Umański, Maciej Zamolski, Krzysztof Sikora.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
B. Falkowska
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Wszystkie